9.12.2018

INTENCJE MSZALNE 09.12.-16.12 .2018r.

NIEDZIELA-09.12.2018r.
7:30 + Helena RĘBISZ greg.9
9:00 + Bronisław KULAK 10r. śm. Stefana KULAK w 55r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
9:00 + Władysława FRACKIEWICZ 3r.śm. + jej mąż Zbigniew w 2 r. śm.
10:30 + Grzegorz MAZUR i + Wojciech SIKORA
12:00 ++ Rodziców Marcjanna, Franciszek ++ teściów Marianna i Stanisław
13:30 + Kazimiera GRABARZ 2r.śm. Oraz + Roman 33r.śm. I ++ dziadków z obu stron
18:30 +Feliks NIEZGODA 47r.śm.

PONIEDZIAŁEK-10.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.10
8:00 + Wiesław OSIŃSKI z racji urodzin
18:30 ++ Amelia, Bolesław, Zofia, Halina, ZAŁUSCY
18:30 + Julia KOWALEWSKA 21r. śm. + Czesław KOWALEWSKI 13r. śm. Oraz + Krystyna NOWAKOWSKA 18r. śm.

WTOREK-11.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg. 11
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 Apostolat Dobrej Śmierci: za konających i dusze w czyśćcu

ŚRODA-12.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg. 12
8:00 + Zofia i Wacław SUMIŃSCY – 3r. śm.
18:30 Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK-13.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.13
8:00 + Marian KOŁACZEK w miesiąc po pogrzebie
18:30 ++ Maria, Franciszka, Irena, Maciej, Franciszek, Kazimierz oraz ++ z rodzin PIETER, MACIEJEWSKICH i WOLSKICH

PIĄTEK-14.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.14
8:00 ++ Marta, Marian i Feliks ZARADNI
18:30 + Krzysztof RZEPA 1r. śm. ++ Piotr, Edward, Władysława i Wincenty

SOBOTA-15.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.15
8:00 + Józef PISKUŁA 7r. śm. + Danuta PISKUŁA 20r. śm. I ++ z rodzin DELOWICZ, JACKOWSKICH i PISKUŁÓW
18:30 + Henryk DOMAGAŁA – 16r. śm.

NIEDZIELA-16.12.2018r.
7:30 + Helena RĘBISZ greg.16
9:00 ++ Helena i Franciszek BĄK
9:00 + Janina PALUCH 7 m.śm. ++ Józef, Edward, Jan, Elżbieta, Józef
10:30 + Waleria GŁADKA50 r. śm. + Ewa OWCZAREK w 25 r. śm. + Janina KRYŚ w 18r. śm. Oraz ++ Tomasz, Henryk, Edward
12:00 + Mateusz KUŹMICZ w 19r. ur.
12:00 + Czesława 1 r. śm. i + Tadeusz KOSTYŁA oraz + Edward GAŁĄZKA
13:30 W int. Wiesławy z racji imienin
18:30 W int. Koła Przyjaciół Radia Maryja w int. Sympatyków i ofiarodawców

2.12.2018

INTENCJE MSZALNE 02.12.-09.12 .2018r.

NIEDZIELA-02.12.2018r.
7:30 + Teresa SKIBICKA 15 r. śm.
9:00 + Leopold KOBRYŃ 20 r. śm. Za zm. rodziców braci i siostrę
9:00 + Jan RISTWEJ 16 r. śm. + żonę Pelagia , syn Józef oraz + teściową Annę
10:30 + Lesław MAGDZIARZ 7 r. śm.
12:00 + Helena RĘBISZ greg.2
13:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30 ++ Zygmunt 26 r. śm. Irena 8r. śm. Bogusław 2 r. śm. WITKOWSCY oraz ++ z rodz. BAŚNIEWSKICH i WITKOWSKICH

PONIEDZIAŁEK-03.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.3
8:00 + Bogdan BARAŃSKI w miesiąc po śmierci
18:30 + Stanisława HRYCYK (od rodz. Noworytów z Krakowa)
18:30 + Stanisława SKRABUT

WTOREK-04.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.4
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 ++ Maria, Franciszka, Irena, Maciej, Franciszek, Kazimierz ++ z rodzin PIETER, MACIEJEWSKICH, WOLSKICH

ŚRODA-05.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.5
8:00 + Agata DUSZEŃKO 10 r. śm.
8:00 + Irena JONECKO miesiąc po pogrzebie
18:30 Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK-06.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.6
8:00 + Mirosław Antkowiak 11 r. śm.
18:30 + Dariusz ĆWIK oraz ++ rodziców Eugenia i Władysław
18:30 W int. Barbary z racji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski

PIĄTEK-07.121.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.7
8:00 + Paweł WILK miesiąc po pogrzebie
18:30 W int. Sióstr Adoratorek Stowarzyszenia Krwi Chrystusa
18:30 O pomoc w trudnej sytuacji dla Slawity

SOBOTA-08.12.2018r.
7:00 + Helena RĘBISZ greg.8
8:00 + Franciszek ZAREMBA 21r. śm.
18:30 ++ Rodziców Agnieszka, Leon KRAWATKA i ++ rodzeństwo.

NIEDZIELA-09.12.2018r.
7:30 + Helena RĘBISZ greg.9
9:00 + Bronisław KULAK 10r. śm. Stefana KULAK w 55r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
9:00 + Władysława FRACKIEWICZ 3r.śm. + jej mąż Zbigniew w 2 r. śm.
10:30 + Grzegorz MAZUR i + Wojciech SIKORA
12:00 ++ Rodziców Marcjanna, Franciszek ++ teściów Marianna i Stanisław
13:30 + Kazimiera GRABARZ 2r.śm. Oraz + Roman 33r.śm. I ++ dziadków z obu stron
18:30 +Feliks NIEZGODA 47r.śm.

25.11.2018

INTENCJE MSZALNE 25.11.-02.12.2018r.

NIEDZIELA-25.11.2018r.
7:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00 + Helena Włodarek w 4 r. śm oraz ++ jej rodziców Anna, Franciszek
9:00 + Janina 1 r. śm. + Stanisław 19 r. śm. ZAWUSZCZAK
10:30 + Syn Andrzej w dniu imienin
12:00 Dz.-bł. w int. Katarzyny z okazji imienin oraz urodzin Magdaleny i Elżbiety
12:00 Dz.-bł. z okazji 15 lecia chóru „GLORIA DEI”
13:30 ++ Florian, Bronisława, Jan, Czesław GRUDNIEWSCY
18:30 + Antoni POLEWSKI 22r. śm. + syn Kazimierz 3r. śm.

PONIEDZIAŁEK-26.11.2018r.
7:00
O Boże bł. dla Ani SZKLARECKIEJ za szczęśliwy przebieg operacji
8:00 + Stefan WYRODA w miesiąc po śmierci
18:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW

WTOREK-27.11.2018r.
7:00 ++ Stanisław i Maria WĘGLOWSKICH
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW

ŚRODA-28.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 + Mirosław MAZURCZYK 1 r. śm. ++ Władysława i Zygmunt MAZURCZYK oraz Mikołaj i Anna ŁOBKO
18:30 Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK-29.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 + Andrzej STANEK 2 r. śm. Z racji imienin + Władysława WOLNA 33 r. śm. + Robert FURTAK 14 r. śm.
18:30 + Józef GAJEWSKI 7 r. śm. i ++z rodziny
18:30 + Halina WIECZOREK 3 miesiąc po pogrzebie

PIĄTEK-30.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
7:00 ++ z rodziny GŁODKÓW Ireneusz, Adam, Agnieszka i dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 W sprawie Bogu wiadomej dla Mateusza i Mikołaja od rodziców Ewy i Macieja
18:30 Ku czci i uwielbieniu Chrystusa Króla i za Ojczyznę
18:30 ++ Jan, Janina, Grzegorz HEYDRYCH

SOBOTA-01.12.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
7:00 + Barbara KAMIŃSKA
8:00 + Tadeusz BURZYŃSKI w miesiąc po śmierci
8:00 w int Żywego Różańca
18:30 + Helena RĘBISZ greg.1

NIEDZIELA-02.12.2018r.
7:30 + Teresa SKIBICKA 15 r. śm.
9:00 + Leopold KOBRYŃ 20 r. śm. Za zm. rodziców braci i siostrę
9:00 + Jan RISTWEJ 16 r. śm. + żonę Pelagia , syn Józef oraz + teściową Annę
10:30 + Lesław MAGDZIARZ 7 r. śm.
12:00 + Helena RĘBISZ greg.1
13:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30 ++ Zygmunt 26 r. śm. Irena 8r. śm. Bogusław 2 r. śm. WITKOWSCY oraz ++ z rodz. BAŚNIEWSKICH i WITKOWSKICH

17.11.2018

INTENCJE MSZALNE 18.11.-25.11.2018r.

NIEDZIELA-18.11.2018r.
7:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00 + Wanda Maria ŁASIŃSKA-m-c po pogrzebie
9:00 + Bronisław KONIK ++ Agnieszka, Andrzej KONIK ++Marianna, Izydor ZASKÓRSCY + Bronisław ZASKÓRSKI + Andrzej KONIK + Wiesława FULIDIS
10:30 + Irena MOŻDZEŃ-13 rocz. śm. + Julia SIUDAKIEWICZ-14 rocz. śm. + Józef LIBNER-36 rocz. śm. ++ z rodziny
12:00 + Grażyna OLENDER-8 rocz. śm. + Weronika SZUKIEWICZ-50 rocz. śm.
13:30 + Antoni GOŚCINIAK-9 rocz. śm. + Emilia GOŚCINIAK + Danuta SZYMAŃSKA
18:30 ++ Ludwik, Maria STOŻEK + syn Franciszek
18:30 + Piotr ZAJĄC-32 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK-19.11.2018r.
7:00 Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji Józefa z prośbą o łaskę zdrowia dla Józefa, Marioli, Tomka i Emanuela
8:00 + Jan Ciski 33 r. śm. ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny
18:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30 + Adrian Długoszewski-11r. śm. + Stanisława Długoszewska, Tomasz Kośmikowski i Kazimierz Bednarek

WTOREK-20.11.2018r.
7:00
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW

ŚRODA-21.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 + Grzegorz Gnitecki
18:30 Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 + Sylwia Klocko 1 m. po śmierci – od sąsiadów

CZWARTEK-22.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 ++ Genowefa i Stanisław Kupczakowie
18:30 + Maria Stożek 4 m. po śmierci

PIĄTEK-23.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 + Barbara Krajewska z racji urodzin
18:30 + Zenon Zwierzchowski 30dpś
18:30 + Magdalena Kwiatkowska – Oleś 3 r. śm.

SOBOTA-24.11.2018r.
7:00 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00 + Paulina Dziwota + Stanisław Dziwota ++ Mikołaj i Władysław
18:30 ++ Rodziców Antonina, Andrzej Gniewosz ++ rodzeństwo

NIEDZIELA-25.11.2018r.
7:30 Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00 + Helena Włodarek w 4 r. śm oraz ++ jej rodziców Anna, Franciszek
10:30 + Syn Andrzej w dniu imienin
12:00 Dz.-bł. w int. Katarzyny z okazji imienin oraz urodzin Magdaleny i Elżbiety
12:00 Dz.-bł. z okazji 15 lecia chóru „GLORIA DEI”
13:30 ++ Florian, Bronisława, Jan, Czesław
18:30 + Antoni Polewski 22r. śm. + syn Kazimierz 3r. śm.

11.11.2018

INTENCJE MSZALNE 11.11.-18.11.2018r.

NIEDZIELA-11.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      + Danuta KOBERSTEIN-m-c po pogrzebie
9:00      + Janina-36 rocz. śm. ++ Stanisław, Stefan ++ z rodziny
10:30    ++ Janina, Kazimierz MACIEJEWSCY ++ Józefa, Władysław PIŁAT
12:00    + Apoloniusz LEMPERT-11 rocz. śm.
12:00    + Zbigniew PERZYŃSKI-16 rocz. śm. + Maciej WYRZYŃSKI-3 rocz. śm.
13:30    W int. Pawełka w 8 rocz. ur.
18:30    O zbawienie dla zmarłych w obozie koncentracyjnym w Gross-Rosen i okolicach
18:30    + Arek ŻMIJEWSKI

PONIEDZIAŁEK-12.11.2018r.
7:00
      ++ Anna, Jan GIBASZEWSCY ++ Bożena, Maria, Bazyli, Wacław, Henryk JAWORSCY ++ Janina, Maria WALASZCZYK
8:00      + Leon CYGIEL-m-c od pogrzebu
18:30    Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30    Apostolat Dobrej Śmierci za konających i dusze w czyśćcu

WTOREK-13.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Zbiorowa za zmarłych
18:30    + Marzena Katarzyna GRZYBOWSKA-30 dzień po pogrzebie

ŚRODA-14.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Mirosław Andrzej KUMOR-m-c po śm.
18:30    Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30     + mąż Adam MANTAJ-10 m-cy po śm.

CZWARTEK-15.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Aniela MUSIAŁ-11 rocz. śm.
18:30    + Adam KONARKOWSKI-7 m-c + mama Anna
18:30    + Władysława URBAŃCZYK-15 rocz. śm.

PIĄTEK-16.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:30    W int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, za ofiarodawców i sympatyków

SOBOTA-17.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Roman Grzegorz SIWIŃSKI-m-c po pogrzebie
8:00      + Franciszek WIELANEK-41 rocz. śm. ++ rodzice WIELANEK, GÓRZYŃSCY ++ rodzeństwo z obu stron
18:30    + Gustaw DĄBKIEWICZ-20 rocz. śm. z racji 100 rocz. ur. + Janusz MURAWSKI-12 rocz. śm.

NIEDZIELA-18.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      + Wanda Maria ŁASIŃSKA-m-c po pogrzebie
9:00      + Bronisław KONIK ++ Agnieszka, Andrzej KONIK ++Marianna, Izydor ZASKÓRSCY + Bronisław ZASKÓRSKI + Andrzej KONIK + Wiesława FULIDIS
10:30    + Irena MOŻDZEŃ-13 rocz. śm. + Julia SIUDAKIEWICZ-14 rocz. śm. + Józef LIBNER-36 rocz. śm. ++ z rodziny
12:00    + Grażyna OLENDER-8 rocz. śm. + Weronika SZUKIEWICZ-50 rocz. śm.
13:30    + Antoni GOŚCINIAK-9 rocz. śm. + Emilia GOŚCINIAK + Danuta SZYMAŃSKA
18:30    ++ Ludwik, Maria STOŻEK
18:30    + Piotr ZAJĄC-32 rocz. śm.

4.11.2018

INTENCJE MSZALNE 04.11.-11.11.2018r.

NIEDZIELA-04.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      W int. Jerzego i Kazimiery ANCZKIEWICZ w 50 rocz. śl.
9:00      + Henry STĘPIEŃ-20 rocz. śm. ++ rodzice z obu stron ++ rodzeństwo ++ z rodziny
10:30    ++ Antonina, Hieronim, Stanisław, Janina, Józef, Marcin JANIAKOWIE
12:00    + Piotr WIECHA-8 rocz. śm.
13:30    + Jerzy MARCZEWSKI-2 rocz. śm. + Robert-10 rocz. śm.
13:30    + Jan MOLECKI ++ Stanisłąw, Katarzyna KACICZAK + Andrzej BOMBAŁA
18:30    + Oskar DOMAGAŁA- 5 rocz. śm.
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

PONIEDZIAŁEK-05.11.2018r.
7:00
      + mąż Marian MALINOWSKI-7 rocz. śm. ++ rodzice z obu stron ++ krewni i znajomi
8:00      W int. Eleonory Małgorzaty z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski-szczególnie łaskę zdrowia
18:30    Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

WTOREK-06.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Zbiorowa za zmarłych
18:30    + dziadków BEDNARSKICH i LESIAKÓW
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

ŚRODA-07.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Prosimy Pana Boga Miłosiernego i NMP o szczęśliwą operację, opiekę i powrót do zdrowia dla córki Grażyny KULĘGOWSKIEJ-KUBIK (mama z rodziną)
18:30    Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

CZWARTEK-08.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Józef-7 rocz. śm.
18:30    ++ Ludwik, Stanisław, Stefan, Józef, Andrzej, Maria, Władysław

PIĄTEK-09.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Janina PALUCH-6 m-c po śm. ++ z rodziny: Józef, Edward, Jan, Elżbieta, Józef
18:30    + Maria ORZECHOWSKA-26 rocz. śm.

SOBOTA-10.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      ++ Celina, Tadeusz ++ z rodziny
8:00      + Honorata MAGDZIARZ-m-c po pogrzebie
18:30    + Alfred BRAUN-18 rocz. śm.

NIEDZIELA-11.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      + Danuta KOBERSTEIN-m-c po pogrzebie
9:00      + Janina-36 rocz. śm. ++ Stanisław, Stefan ++ z rodziny
10:30    ++ Janina, Kazimierz MACIEJEWSCY ++ Józefa, Władysław PIŁAT
12:00    + Apoloniusz LEMPERT-11 rocz. śm.
12:00    + Zbigniew PERZYŃSKI-16 rocz. śm. + Maciej WYRZYŃSKI-3 rocz. śm.
13:30    W int. Pawełka w 8 rocz. ur.
18:30    O zbawienie dla zmarłych w obozie koncentracyjnym w Gross-Rosen i okolicach
18:30    + Arek ŻMIJEWSKI

28.10.2018

INTENCJE MSZALNE 28.10.-04.11.2018r.

NIEDZIELA-28.10.2018r.
7:30
      + Stanisław ZWIERSKI-greg.26
9:00      + Zbigniew HAŃCZARUK-1 rocz. śm.
9:00      ++ Regina, Tadeusz, Jan, Wiktor ++ z tych rodzin
10:30    + Danuta GLEBKO- 3 rocz. śm.
12:00    ++ Helena, Edmund TRONOWSCY ++ Zofia, Franciszek GWIZDAŁA
13:30    + Piotr WIETECKI- 47 rocz. śm. ++ z jego rodziny ++ z rodz. KOSMALÓW
13:30    + Halina WIECZOREK-2 m-ce po pogrzebie
18:30    + Maria BONIAK z 19 Róży Żywego Różańca

PONIEDZIAŁEK-29.10.2018r.
7:00
      + Stanisław ZWIERSKI-greg.27
8:00      + Julia MIELNYK ++ Józef, Fryderyk REIN ++ rodzice
18:30    ++ Paulina, Edward STEFANKÓW
18:30    + Marcin ZAGUŁA-DRELICH-m-c po pogrzebie

WTOREK-30.10.2018r.
7:00
      + Stanisław ZWIERSKI-greg.28
8:00      Zbiorowa za zmarłych
8:00      + Krystyna POPIEL-m-c po śm.
18:30    + Jerzy DEJA-1 rocz. śm.

ŚRODA-31.10.2018r.
7:00
      + Stanisław ZWIERSKI-greg. 29
8:00      + Maria PRESSLER-PAWŁOWSKA-1 rocz. śm.
18:30    Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30    Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy MAJEWSKIEJ(od córek z rodzinami)

CZWARTEK-01.11.2018r.
7:30
      + Emilia GOŚCINIAK-14 rocz. śm. + Antoni GOŚCINIAK- 9 rocz. śm. + Danuta SZYMAŃSKA-7 rocz. śm.
9:00      ++ GAZDA: Józef, Maria, Stanisław, Anna, Krzysztof ++ SERAFIN: Jacek, Salomea + PACEL: Tadeusz
10:30    + Tadeusz KULKA-1 rocz. śm.
12:00    + Eugeniusz WINNICZUK-3 rocz. śm.
12:00
13:30    + Mateusz LIPIŃSKI-2 m-c po śm.
18:30    + Stanisław ZWIERSKI-greg.30
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

PIĄTEK-02.11.2018r.
7:00
      + Emilia, Czesław, Ewa MIAKINKOW ++ z rodziny
8:00      + Maria STOŻEK ++ jej rodzice: Jan, Maria GÓRNIAK
8:00      + Bronisława JUSZCZYK-MAJECKA-m-c po pogrzebie
18:30    W int. stałych Stowarzyszenia Krwi Chrystusa
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

SOBOTA-03.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TEDEUSIAKÓW
8:00      W int. Żywego Różańca
18:30    W int. Zofii i Wojciecha w 40 rocz. ślubu
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

NIEDZIELA-04.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TEDEUSIAKÓW
9:00      W int. Jerzego i Kazimiery ANCZKIEWICZ w 50 rocz. śl.
9:00      + Henry STĘPIEŃ-20 rocz. śm. ++ rodzice z obu stron ++ rodzeństwo ++ z rodziny
10:30    ++ Antonina, Hieronim, Stanisław, Janina, Józef, Marcin JANIAKOWIE
12:00    + Piotr WIECHA-8 rocz. śm.
13:30    + Jerzy MARCZEWSKI-2 rocz. śm. + Robert-10 rocz. śm.
13:30    + Jan MOLECKI ++ Stanisłąw, Katarzyna KACICZAK + Andrzej BOMBAŁA
18:30    + Oskar DOMAGAŁA- 5 rocz. śm.
18:30    Zbiorowa za zmarłych z wypominek

21.10.2018

INTENCJE MSZALNE 21.10.-28.10.2018r.

NIEDZIELA-21.10.2018r.
7:30
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.19

9:00     + Stefan PIETRZAK-m-c po pogrzebie
9:00     ++ Michał, Teofila(ona), Edward, Emilia, Stanisław, Tomasz, Paweł
10:30   + Włodzimierz PYKIEL-rok po pogrzebie
12:00   Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i ich rodzin (wnuków i prawnuków)
13:30   + Stanisław SOBOŃ-10 rocz. śm.
18:30   + Karol SYMA-16 rocz. śm. + Maria SYMA-40 rocz. śm. ++ z obu stron

PONIEDZIAŁEK-22.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.20

8:00     +Stanisław ZWIERSKI-5 m-c po śmierci
18:30   + Maria STOŻEK-3 m-ce po śm.
18:30   ++ Marianna, Stanisław, Dorota, Zofia, Edward z rodz. GRZELKA ++ Janina, Jan, Aleksander STĘPIEŃ ++ z rodziny

WTOREK-23.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.21

8:00     Zbiorowa za zmarłych
18:30   + Aleksandra SKRABA-od sąsiadów

ŚRODA-24.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg. 22

8:00     ++ Edward, Piotr, Krzysztof, Władysława(ona), Wincenty
18:30   Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30   + Bożena PASIERSKA-26 rocz. śm. ++ Michał, Anna PASIERSCY

CZWARTEK-25.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.23

7:00     + Andrzej BONDARCZUK + Jerzy GOLENIA
8:00     + Robert LUBOSZCZYK-14 rocz. śm. + Krzysztof LUBOSZCZYK-18 rocz. śm.
18:30   Dziękczynno-błagalna w int. córki Elżbiety z racji urodzin

PIĄTEK-26.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.24

8:00     + Grażyna SYPIEŃ-7 rocz. śm.
18:30   + Aleksy KURASIK-9 rocz. śm. + Janina GONTARZ- 3 rocz. śm. + Wiera MARKS-2 rocz. śm.

SOBOTA-27.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.25

8:00     Ku czci Chrystusa Króla i za Ojczyznę
18:30   ++ rodzice Teresa, Melchior TYSZKO + siostra Ewa SERAFIŃSKA
18:30   + Zbigniew KOŚCIELNY + Anna KOŚCIELNA-ŁAZARCZYK ++ z rodziny

NIEDZIELA-28.10.2018r.
7:30
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.26

9:00     + Zbigniew HAŃCZARUK-1 rocz. śm.
9:00     ++ Regina, Tadeusz, Jan, Wiktor ++ z tych rodzin
10:30   + Danuta GLEBKO- 3 rocz. śm.
12:00   ++ Helena, Edmund TRONOWSCY ++ Zofia, Franciszek GWIZDAŁA
13:30   + Piotr WIETECKI- 47 rocz. śm. ++ z jego rodziny ++ z rodz. KOSMALÓW
13:30   + Halina WIECZOREK-2 m-ce po pogrzebie
18:30   + Maria BONIAK z 19 Róży Żywego Różańca

14.10.2018

INTENCJE MSZALNE 14.10.-21.10.2018r.

NIEDZIELA-14.10.2018r.
7:30
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.12
9:00     + siostra Ester + siostra Bronisława ++ ich rodzice
9:00     + Maria-6 rocz. śm. +Paulina-2 rocz. śm. PÓŁTORAK ++ Jakub, Helena, Wiktoria, Franciszek
10:30   + Adam KONARKOWSKI-6 m-c po śm. + mama Anna
12:00   Dziękczynno-błagalna za Członków Zrzeszenia Publicystów Polskich „Piast”, za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł.
13:30   + Teresa MOŚ-2 rocz. śm. ++ jej rodzice Anna, Edward NOWAK
18:30   + Zbigniew DRABCZYŃSKI-34 rocz. śm. ++ bracia Janusz, Adam ++ rodzice Lucjan, Halina
18:30   + Edward FUCHS-5 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK-15.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.13
8:00     ++ Ewa, Józef POKRYWKA
18:30   + Eugenia MILER-10 rocz. śm.
18:30 

WTOREK-16.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.14
8:00     Zbiorowa za zmarłych
8:00     + Lidia LITKOWICZ-5 rocz. śm.
18:30   W int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, za ofiarodawców i sympatyków

ŚRODA-17.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg. 15
8:00     + Monika LISOWSKA(od rodziny STATKIEWICZÓW)
18:30   Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30   ++ Marianna, Irena SKOWRONEK ++ Janina, Bolesław MAZURKIEWICZ

CZWARTEK-18.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.16
7:00     + Halina WIECZOREK ++ z I Róży Żywego Różańca
8:00     ++ Tadeusz, Ludwika, Ignacy KOSZYKOWIE
18:30   ++ Członkowie Zrzeszenia Publicystów Polskich „Piast”-o łaskę nieba dla nich

PIĄTEK-19.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.17
8:00
    + Monika LISOWSKA(od cioci KRAJEWSKIEJ z rodziną)
18:30   + Stanisława HRYCYK-m-c po śm.
18:30   Grupa Modlitewna Apostolatu Dobrej Śmierci poleca grzeszników, konających i dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA-20.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.18
8:00     + Andrzej ŁABA-14 rocz. śm.
8:00     + Helena BORUCH-20 rocz. śm.
18:30   O Boże bł. i potrzebne łaski dla dzieci oraz całej rodziny

NIEDZIELA-21.10.2018r.
7:30
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.19
9:00     + Stefan PIETRZAK-m-c po pogrzebie
9:00     ++ Michał, Teofila(ona), Edward, Emilia, Stanisław, Tomasz, Paweł
10:30   + Włodzimierz PYKIEL-rok po pogrzebie
12:00   Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i ich rodzin (wnuków i prawnuków)
13:30   + Stanisław SOBOŃ-10 rocz. śm.
18:30   + Karol SYMA-16 rocz. śm. + Maria SYMA-40 rocz. śm. ++ z obu stron

7.10.2018

INTENCJE MSZALNE 07.10.-14.10.2018r.

NIEDZIELA-07.10.2018r.
7:30
     W int. Józefy i Józefa w 65 rocz. ślubu, o zdrowie dla córek Janiny i Małgorzaty
9:00     + Kazimierz ++ rodzice, rodzeństwo, dziadkowie z obu stron
9:00     + Janina PALUCH-5 m-c po śmierci
10:30   + syn Andrzej-2 rocz. śm.
12:00   + Lech KOLANY + Stanisława(ona) CIŚNIEWICZ
13:30   + Janina ZIELIŃSKA ++ rodzice z obu stron
13:30   + Stanisław ZWIERSKI-greg.5
18:30   ++ Ludwik, Stefan, Stanisław, Józef, Andrzej, Maria, Władysław

PONIEDZIAŁEK-08.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.6
8:00     + Kazimierz CZESNY
8:00     + Teresa SOBOŃ-z racji imienin
18:30   + Monika LISOWSKA-30 dzień po pogrzebie
18:30   + Andrzej JAGUSIAK-1 rocz. śm.

WTOREK-09.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.7
8:00     Zbiorowa za zmarłych
8:00     + Franciszek SPROT-18 rocz. śm. ++ rodzice z obu stron ++ z rodziny
18:30   + Jan URBANEK-40 rocz. śm. + Andrzej ++ z rodziny

ŚRODA-10.10.2018r.
7:00
     + Stanisław ZWIERSKI-greg.8
8:00     + Zofia KRYCH-25 rocz. śm. ++ z rodziny
8:00     + Zofia KISIELEWSKA-m-c po śm.
18:30   Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK-11.10.2018r.
7:00     + Stanisław ZWIERSKI-greg.9
7:00     + Mariusz Artur MACKIEWICZ-m-c po śm.
8:00     + Adam MANTAJ-9 m-cy po śm.
18:30   + Władysław KUSIAK ++ rodzice Janina, Czesław ++ teściowie Zofia, Stefan
18:30

PIĄTEK-12.10.2018r.
7:00     + Stanisław ZWIERSKI-greg.10
7:00     + Przemysław Janusz POKRĘTOWSKI-m-c po śm.
8:00     + Antoni, Teofila ++ z rodz. SZERSZEŃ
18:30   + Bożena SARNOWSKA(od brata Leonarda z żoną i synami)

SOBOTA-13.10.2018r.
7:00     + Stanisław ZWIERSKI-greg.11
8:00     Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:30   + Maria STOŻEK
18:30   Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ur. Jolanty ORZECHOWSKIEJ

NIEDZIELA-14.10.2018r.
7:30     + Stanisław ZWIERSKI-greg.5
9:00     + siostra Ester + siostra Bronisława ++ ich rodzice
9:00     + Maria-6 rocz. śm. +Paulina-2 rocz. śm. PÓŁTORAK ++ Jakub, Helena, Wiktoria, Franciszek
10:30   + Adam KONARKOWSKI-6 m-c po śm. + mama Anna
12:00   Dziękczynno-błagalna za Członków Zrzeszenia Publicystów Polskich „Piast”, za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł.
13:30   + Teresa MOŚ-2 rocz. śm. ++ jej rodzice Anna, Edward NOWAK
18:30   + Zbigniew DRABCZYŃSKI-34 rocz. śm. ++ bracia Janusz, Adam ++ rodzice Lucjan, Halina