INTENCJE MSZALNE 03.03.2019r.-10.03.2019r.

NIEDZIELA-03.03.2019r.
7:30 + Krzysztof RZEPA – greg.3
9:00 + Władysław STOŻEK – od Krzysztofa Burnusa
9:00 ++ Maria, Stanisław, Józefa i ++ z ich rodzin
10:30 Dz-bł. Z okazji 35 – lecia ślubu Edwardy i Łukasza Moszyńskich
12:00 + Władysława JUZYK – 4 r. śm.
12:00 + Irena CHOBIEC – miesiąc po pogrzebie oraz + syna Piotra
13:30 + Leokadia BARTNIK w 2 r. śm. ++ rodziców i ++ rodzeństwo
18:30 + Aniela WESELSKA – 11 r. śm. + Piotr WESELSKI 49r. śm. od córek i syna.

PONIEDZIAŁEK-04.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 4
8:00 + Feliks DWORNICZAK -19r. śm. oraz ++ rodziców i rodzeństwo
18:30 + Władysław STOŻEK int od Tomasza Burnusa

WTOREK-05.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 5
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 Apostolat dobrej śmierci: za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA-06.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 6
8:00 Dz-bł. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację Ewy z prośbą o Bożą opiekę na dalsze lata życia.
10:00 ++ z rodzin STANIEWSKICH, BRAUNÓW, BERNACKICH i CHUDYCH
17:00 + Wiktor SOBÓTEK za wstawiennictwem św. Wiktora w rocznicę chrztu świętego
18:30 + Władysław STOŻEK od chrześniaka Tomasza z rodziną
18:30 + Andrzej PIĄTKOWSKI

CZWARTEK-07.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 7
8:00
18:30 + Jan DYDAK – 1r. śm. + Maria DYDAK i ++ rodziców

PIĄTEK-08.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 8
8:00 + Maria GRYBEL – 30 dzień po pogrzebie
18:30 + Olga ROSTKOWSKA – 10r. śm.
18:30 + Aniela BIELAŃSKA 30 dzień po pogrzebie

SOBOTA-09.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 9
8:00 + Władysław STOŻEK – int. Od Pawła BURNUSA
8:00 + Marek Andrzej ZBROSZCZYK 30 dzień po śmierci
18:30 + Maria Krystyna ZIEZLULA – 30 dzień po śmierci

NIEDZIELA-10.03.2019r.
7:30 + Krzysztof RZEPA – greg. 10
9:00 + Tomasz – 11 r. śm., ++ Michał, Paweł i o zdrowie dla Adeli
10:30 + Halina KUKLIŃSKA – 30 r. śm. + Mikołaj SZUKIEWICZ – 38 r. śm. + Stefan KUKLIŃSKI – 37 r. śm., + Stanisław OLENDER 15 r. śm
12:00 + Bronisław OWOC – 59 r. śm. + Adela KUREK – 7 r. śm.
12:00 + Genowefa WARNKE – 10 r. śm. oraz ++ Henryk i Marek WARNKE, ++ Janusz, Czesława i Tadeusz WALCZAK
13:30 Chrzty i za parafian
18:30 + Anna KOŁATA – 9 r. śm. oraz ++ Stanisława, Antoni, Bartłomiej, Krystyna KOŁATA