INTENCJE MSZALNE 11.11.-18.11.2018r.

NIEDZIELA-11.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      + Danuta KOBERSTEIN-m-c po pogrzebie
9:00      + Janina-36 rocz. śm. ++ Stanisław, Stefan ++ z rodziny
10:30    ++ Janina, Kazimierz MACIEJEWSCY ++ Józefa, Władysław PIŁAT
12:00    + Apoloniusz LEMPERT-11 rocz. śm.
12:00    + Zbigniew PERZYŃSKI-16 rocz. śm. + Maciej WYRZYŃSKI-3 rocz. śm.
13:30    W int. Pawełka w 8 rocz. ur.
18:30    O zbawienie dla zmarłych w obozie koncentracyjnym w Gross-Rosen i okolicach
18:30    + Arek ŻMIJEWSKI

PONIEDZIAŁEK-12.11.2018r.
7:00
      ++ Anna, Jan GIBASZEWSCY ++ Bożena, Maria, Bazyli, Wacław, Henryk JAWORSCY ++ Janina, Maria WALASZCZYK
8:00      + Leon CYGIEL-m-c od pogrzebu
18:30    Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
18:30    Apostolat Dobrej Śmierci za konających i dusze w czyśćcu

WTOREK-13.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Zbiorowa za zmarłych
18:30    + Marzena Katarzyna GRZYBOWSKA-30 dzień po pogrzebie

ŚRODA-14.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Mirosław Andrzej KUMOR-m-c po śm.
18:30    Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30     + mąż Adam MANTAJ-10 m-cy po śm.

CZWARTEK-15.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Aniela MUSIAŁ-11 rocz. śm.
18:30    + Adam KONARKOWSKI-7 m-c + mama Anna
18:30    + Władysława URBAŃCZYK-15 rocz. śm.

PIĄTEK-16.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:30    W int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, za ofiarodawców i sympatyków

SOBOTA-17.11.2018r.
7:00
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
8:00      + Roman Grzegorz SIWIŃSKI-m-c po pogrzebie
8:00      + Franciszek WIELANEK-41 rocz. śm. ++ rodzice WIELANEK, GÓRZYŃSCY ++ rodzeństwo z obu stron
18:30    + Gustaw DĄBKIEWICZ-20 rocz. śm. z racji 100 rocz. ur. + Janusz MURAWSKI-12 rocz. śm.

NIEDZIELA-18.11.2018r.
7:30
      Przebłagalna za grzechy żywych i umarłych z rodziny WRÓBLEWSKICH, TADEUSIAKÓW
9:00      + Wanda Maria ŁASIŃSKA-m-c po pogrzebie
9:00      + Bronisław KONIK ++ Agnieszka, Andrzej KONIK ++Marianna, Izydor ZASKÓRSCY + Bronisław ZASKÓRSKI + Andrzej KONIK + Wiesława FULIDIS
10:30    + Irena MOŻDZEŃ-13 rocz. śm. + Julia SIUDAKIEWICZ-14 rocz. śm. + Józef LIBNER-36 rocz. śm. ++ z rodziny
12:00    + Grażyna OLENDER-8 rocz. śm. + Weronika SZUKIEWICZ-50 rocz. śm.
13:30    + Antoni GOŚCINIAK-9 rocz. śm. + Emilia GOŚCINIAK + Danuta SZYMAŃSKA
18:30    ++ Ludwik, Maria STOŻEK
18:30    + Piotr ZAJĄC-32 rocz. śm.