INTENCJE MSZALNE 24.03.-31.03.2019r.

NIEDZIELA-24.03.2019r.
7:30 +Krzysztof RZEPA – greg. 24
9:00 + Józefa TRZASKAWKA i ++ z rodziny
9:00 + Bożena JAWORSKA 3 r. śm. i ++ rodziców z obojga stron ++ Bazyli, Maria, Wacław, Marian, Jadwiga WALASZCZYK
10:30 + syn Piotr LIBNER 7 r. śm., + mama Jadwiga LIBNER 5 r. śm. + ojciec Stefan SIUDAKIEWICZ 15 r. śm., + Józef MOŻDŻEŃ 21 r. śm
12:00 + Eugeniusz LUBOWICKI – 10 r. śm. ++ Józefa i Franciszek KULESZA i ++ z rodziny
12:00 + Henryk ŁASAK 1 r. śm. oraz ++ rodziców i ++ rodzeństwo z obu stron
13:30 + Helena 1 r. śm. + Florian TRETER ++ Jan i Józefa KOWALSCY
18:30 + Władysław STOŻEK – od Elżbiety i Krzysztofa Szczechowicz z Kasinki Małej

PONIEDZIALEK-25.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 25
8:00 + Andrzej URBANEK – 11r. śm. + Jan URBANEK i ++ z rodziny
18:30 + Władysław STOŻEK int. od Michała z rodziną
18:30 + Ewa BISZCZAK – miesiąc po pogrzebie

WTOREK-26.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 26
8:00 Zbiorowa za zmarłych
18:30 Ku czci i uwielbieniu Chrystusa Króla i za Ojczyznę

ŚRODA-27.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 27
8:00 + Janina KULYFER w 30r. śm. i + Józef KULYFER 20 r. śm.
18:30 Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 + Antoni PRZEWOŹNIK 15 r. śm.

CZWARTEK-28.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 28
8:00 + Eugeniusz Kazimierz KOSTECKI int. od Ali i Grześka z rodzinami
18:30 + Elżbieta WĄSIK- 5 r. śm. + Artur KREJCZY 3 r. śm. + Stanisława LESIUK oraz ++ rodzice z obu stron ++ Władysław i Kazimierz WĄSIK

PIĄTEK-29.03.2019r.
7:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 29
8:00 +Marian w 35 r. śm. + Tadeusz w 14 r. śm. + Leokadia 7 r. śm. oraz ++ z rodzin TRYCÓW i SAJÓW
18:30 + Halina WIECZOREK 7 miesiąc po śm.
18:30 + Janina GIMZICKA w 2 lata po pogrzebie

SOBOTA-30.03.2019r.
7:00 ++ Aniela i Józef PASZUK
8:00 + Krzysztof RZEPA – greg. 30
18:30 + Jolanta RUDZIŃSKA 30 dzień po pogrzebie

NIEDZIELA-31.03.2019r.
7:30 + Janina PALUCH 10 miesiąc po śmierci ++ z rodz. Józef, Edward, Jan, Elżbieta, Józef
9:00 + Jan TOPOROWSKI 7 r. śm. i ++ z rodzin z obu stron
9:00 + Pelagia RISTWEJ 27 r. śm. ++ Jan, Józef i Anna
10:30 + Mieczysław 23 r. śm., + Mariusz 3 r. śm. MAKUL ++ Eugenia, Grzegorz i ++ z rodziny
12:00 + Aleksander 15 r. śm. + Teresa 14 r. śm. + rodzice KISIELEWICZ oraz ++ z rodziny z obu stron
12:00 ++ Józefa i Stanisław STASZCZYK
13:30 + Jacek WALCZAK w 28 r. śm.
18:30 + Halina KWAŚNIEWSKA 1 r. śm.