INTENCJE MSZALNE 25.08.-01.09.2019r.

NIEDZIELA-25.08.2019r.
7:30
      + Stanisława-5 rocz. śm. + Mikołaj-2 rocz. śm. USTNIANOWSCY
9:00      + Jan ROSZCZYK-9 rocz. śm.
10:30   + Bronisław KONIK-24 rocz. śm. ++ Agnieszka, Andrzej KONIK ++ Marianna, Izydor ZASKÓRSCY + Bronisław ZASKÓRSKI +Andrzej KONIK + Wiesława FULIDIS
12:00   Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Józef MANDZIEJ
13:30   ++ rodzice Ryszard, Barbara SZPARA w rocz. śm.
13:30   ++ Jadwiga, Leopold KRASUCCY w rocz. śm. ++ z rodziny
18:30   + Danuta KOŚCIELNA

PONIEDZIAŁEK-26.08.2019r.
7:00
      + Grażyna BERNADT-m-c po pogrzebie
8:00      + Maria-11 rocz. śm. ++ Franciszka, Kazimierz, Franciszek, Maciej, Jan ++ z rodziny
18:30   + Franciszek SOBÓTKA-32 rocz. śm.

WTOREK-27.08.2019r.
7:00
      + Henryka MROCZKOWSKA-m-c po pogrzebie
8:00      Zbiorowa za zmarłych
18:30   Ku czci i uwielbieniu Chrystusa Króla i za Ojczyznę

ŚRODA-28.08.2019r.
7:00
      + Aniela SŁOWIK
8:00      + Danuta, Tadeusz, Katarzyna, Józef MAJCHRZAK ++ rodzice Waleria, Marcin ADAMIEC, za dusze w czyśćcu cierpiące
18:30    Zbiorowa do NMP Nieustającej Pomocy

CZWARTEK-29.08.2019r.
7:00
      + Grażyna Barbara PISZCZAŁOWSKA-m-c po pogrzebie
8:00      + Halina WIECZOREK-rok po śm.
18:30   + Krystyna KRUSZELNICKA-2 rocz. śm.

PIĄTEK-30.08.2019r.
7:00
      ++ Bronisława, Wiktor KULIKOWSCY
8:00      + Marek WALCZAK-m-c po śm.
18:30   MSZA POŻEGNALNA KS. PIOTRA MAZURA
18:30   ++ Rozalia, Stanisław STAROŚCIAKOWIE
18:30   + Alicja WIERZBICKA-m-c po pogrzebie

SOBOTA-31.08.2019r.
7:00
      ++ Kazimierz, Franciszka, Kacper, Franciszka, Mateusz, Karolina, Mieczysław
8:00      + Adam KURZAWA-m-c po pogrzebie
8:00     + Janina PLASKOTA-14 rocz. śm. ++ z rodz. PLASKOTÓW, BIAŁCZAKÓW, BERNADÓW
18:30   + Alojzy-27 rocz. śm. + Gertruda ++ z rodziny

NIEDZIELA-01.09.2019r.
7:30
      + Jan ORŁOWSKI-16 rocz. śm. ++ z rodziny
9:00      + Grażyna BERNADT + Henryka MROCZKOWSKA
9:00      + mama Bronisława + tato Aleksander ROSSA + Franciszek PALIWODA
10:30   + Bronisław-24 rocz. śm. + Andrzej KONIK ++ Agnieszka, Andrzej KONIK ++ Marianna, Izydor ZASKÓRSCY + Bronisław ZASKÓRSKI + Wiesława FULIDIS
12:00   + Mateusz LIPIŃSKI-rok po pogrzebie
13:30   + Franciszek KOBRYŃ-1 rocz. śm.
18:30   + Jan KOWALCZYK-greg.1 (int. od Andrzeja i Lucyny Kowalczyków)