11 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 11 niedziela zwykła.
Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
– w niedzielę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona naszej Archidiecezji

3. Codziennie o godz. 18:00 nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa.

4. We wtorek Kościół w Polsce obchodzi Dzień Uchodźcy.

5. Szkoła Podstawowa Nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu zaprasza wszystkich na festyn rodzinny, który odbędzie się w środę, 20 czerwca, od godz. 12:00 do 18:30 na terenie szkoły. PLAKAT

6. W sobotę przypada Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

7. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Dzieci i młodzież szkolną zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 18:30, podczas której będziemy dziękować za zakończony rok szkolny i katechetyczny. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji.

8. Dnia 8 lipca Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy w zakrystii. Koszt 50 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 5:00 rano.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 18:30 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji odchodzącego na emeryturę Proboszcza ks. dr Wojciecha Tokarza. W ten sposób zechciejmy podziękować Księdzu Proboszczowi za długie lata posługi w naszej parafii.

10. Nowym proboszczem w naszej parafii, decyzją ks. Arcybiskupa, został mianowany ks. dr Jerzy Żytowiecki. Objęcie parafii i wprowadzenie nowego ks. Proboszcza nastąpi 1 lipca.

11. Jest najnowsza prasa katolicka. Zapraszamy do zakupu i lektury.