15 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 15 niedziela zwykła. Nabożeństwo o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

– w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel

– w piątek – uroczystość bł. Czesława, głównego patrona miasta Wrocławia

3. Jutro Msza św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, ofiarodawców i sympatyków o godz. 18.30.

4. Zapraszamy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę w dniach od 2 do 10 sierpnia. Tegoroczna pielgrzymka przebiegać będzie pod hasłem: VENI!, podejmując rozważania poświęcone Duchowi Świętemu. Do programu duszpasterskiego dodane będą tematy, związane z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza 26 sierpnia br. na pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza. Cena 50 zł. Wyjazd spod kościoła o 5,00 rano.

6. Trwają wakacje. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrej pogody, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa. Podczas wypoczynku pamiętajmy również o Panu Bogu i Jego przykazaniach.

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę i piątek
od 16:00 do 18:00.

8. Od 1 września ulegną zmianie godziny Mszy Świętych niedzielnych.
Msze sprawowane będą o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30
i 18:30. Nie będzie Mszy o godz. 8:00. Wszystkie intencje przyjęte
na tą Mszę odprawiane będą podczas Mszy o godz. 9:00.

9. Jest najnowsza prasa katolicka. Zapraszamy do zakupu
i lektury.

10. Wrocławski klucz Pobudki ma zaszczyt zaprosić na pokaz filmu Grzegorza Brauna pt. „Eugenika. W imię postępu”. Pokaz odbędzie się 16.07 w poniedziałek po wieczornej Mszy św. o godz. 19 w dworcu kolejki wąskotorowej przy parafii. Film ten to szokujący dokument o tym, co znajdowało się u zarania dzisiejszej  cywilizacji śmierci. Dotkliwie unaocznia on, że dzisiaj promowana aborcje czy eutanazja biorą swe początki od tej niesławnej pseudo-nauki, której celem było udoskonalenie białej rasy i której popularność szczególnie rozprzestrzeniła się wśród tzw. elit początku XX wieku zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie.