28 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 28 niedziela zwykła.
Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w poniedziałek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej
– we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
– w środę – święto św. Łukasza Ewangelisty
– w piątek – wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

3. Przez cały październik zachęcamy wszystkich do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym o godz. 17:30.

4. W poniedziałek o godz. 18:30 Msza w stałych intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja naszej parafii oraz w intencjach ofiarodawców i sympatyków. Spotkanie formacyjne w salce o godz. 17:30.

5. W środę, w święto św. Łukasza przypada Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie.

6. W środę, w rocznicę nadania Szkole Podstawowej nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia o godz. 9:00 Msza Św., której przewodniczyć będzie ks. dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Wrocławskiej – ks. dr Marian Biskup.

7. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony w szczególny sposób pamięci naszych drogich zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone przy prasie i przy ołtarzu MB Częstochowskiej. Prosimy wypisać czytelnie na nich imiona zmarłych. Kartki można wrzucić na tacę lub do skrzynki z napisem „Wypominki” przy ołtarzu MB Częstochowskiej. Msze Św. zbiorowe za zmarłych z wypominek będą odprawiane od 01.11. do 07.11. o godz. 18:30.

8. Przyszłą niedzielę, 22 października, będziemy przeżywali jako Niedzielę Misyjną, rozpocznie się również Tydzień Misyjny. Modlitewnie i materialnie starajmy się wspierać dzieła misyjne Kościoła.

9. Przypominamy rodzicom dzieci, którzy złożyli deklarację zgłaszającą do I Komunii Św. w parafii św. Bonifacego o obowiązkowym dostarczeniu świadectwa chrztu dziecka do końca października, jeżeli dziecko ochrzczone było w innej parafii. Dzieci, które nie mieszkają na terenie naszej parafii do końca miesiąca muszą dostarczyć pozwolenie na przystąpienie do I Komunii od proboszcza miejsca zamieszkania.

10. We wtorek, 24 października, o godz. 18:30 w ciuchci odbędzie się prezentacja strojów komunijnych. Na tym spotkaniu rodzice dokonają wyboru strojów dla swoich dzieci. Przypominamy, że w naszej parafii obowiązuje zasada jednakowych strojów komunijnych, ta zasada jest niezmienna i nie podlega żadnej dyskusji. Obecność obowiązkowa.

11. Jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i czytania. W zakrystii można nabyć kalendarze wydane przez Kurię.