32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 32 niedzielę zwykłą.

Dziś przypada święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny, które skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

Nabożeństwo z litanią Loretańską dziś o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata
– we wtorek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
– w piątek – święto Rocznicy poświęcenia Katedry Wrocławskiej
– w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

3. Zebranie Zelatorek Róż Różańcowych odbędzie się w poniedziałek, 12 listopada po Mszy św. o godz. 18:30 na plebanii.

4. We wtorek, 13 listopada, zapraszamy o godz. 18:00 na specjalne nabożeństwo maryjne. Chociaż nie jest to miesiąc objawień fatimskich, chcemy uczcić ten trzynasty dzień miesiąca nabożeństwem ku czci Niepokalanej.

5. Zapraszamy wszystkich na Katechezy Neokatechumenalne. Katechezy odbywają się w kościele we wtorki i czwartki po Mszy św. wieczornej o 18:30.

6. Działająca we Wrocławiu Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi, której biuro mieści się w naszej parafii, organizuje kolejny Kurs Języka Niemieckiego w salkach naszej parafii. Kurs obejmuje 20 godzin lekcyjnych i kosztuje 180zł. Pierwsze spotkanie organizacyjne będzie w środę, 14 listopada o godz. 18:00. Plakat jest w gablocie kościoła, a biuro udzielać będzie informacji i przyjmować chętnych w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00.

7. W piątek o godz. 18:30 Msza w stałych intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja naszej parafii oraz w intencjach ofiarodawców i sympatyków. Spotkanie formacyjne w salce o godz. 17:30.

8. Betlejem Wrocławskie, którego gospodarzem jest Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, odbędzie się 29 grudnia w Hali Orbita. W tym katolickim, ewangelizacyjnym i kulturowym koncercie kolęd, ambasadorem może zostać każdy przez zakup biletów, a na koncercie płyt po 40 zł. Bilety są w cenie 80 zł, 60 zł i 50 zł. Z tej sumy 10% otrzyma Parafialny Zespół Caritas. Zapisy po wszystkich Mszach św. do piątku 16 listopada.

9. Spotkanie dla bierzmowanych odbędzie się 17 listopada, w sobotę, w kościele o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.

10. Już dzisiaj zapraszamy Siostry Adoratorki i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa na Mszę św. 7 grudnia o godz. 18:30 i spotkanie formacyjne.

11. Jest nowa prasa katolicka. Zapraszamy do nabywania i do lektury.