NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17:30 i nieszpory o godz. 18:00.

2. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. W piątek, po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

4. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną.

5. W czwartek 19 i 26 kwietnia podczas prób dzieci komunijnych o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z panami, którzy będą filmować i robić zdjęcia podczas Uroczystości I Komunii Św. Na spotkaniu będzie można zamówić płytę DVD z filmem i zdjęcia. Przy zapisie zostaje pobrana opłata w wysokości 50 zł za płytę. Opłata za zdjęcia uwarunkowana jest ilością zamówionych zdjęć.

6. W niedzielę, 22 kwietnia, w ciuchci odbiór strojów komunijnych. O godz. 17:00 dla dziewczynek, o godz. 18:00 dla chłopców.

7. Osoby które zapisały się na parafialną pielgrzymkę do Warszawy, Wilna, Św. Lipki i Gietrzwałdu proszone są o dokonywanie opłaty za pielgrzymkę. Wpłat prosimy, dokonywać osobiście, ponieważ wymagany jest podpis na liście do ubezpieczenia. Wpłaty przyjmowane będą w środy i piątki w zakrystii po wieczornej Mszy Św. do dnia 15 kwietnia 2018 r.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.