XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 20 niedziela zwykła. Nieszpory dzisiaj o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– we wtorek – wspomnienie św. Bernarda
– w środę – wspomnienie św. Piusa X
– w czwartek – wspomnienie NMP Królowej
– w sobotę – święto św. Bartłomieja

3. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie:
– w poniedziałek i wtorek od 16:00 do 18:00
– w sobotę od 10:00 do 12:00

4. W piątek 23 sierpnia, w 80. rocznicę podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow, obchodzimy Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu.

5. W dniu 19 października – sobota organizowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy i Sanktuarium Krwi Chrystusa. Koszt 50 zł. Zapisy w środy i piątki w zakrystii po wieczornej Mszy św.

6. We wrześniu odbędzie się kolejny kurs „Zatrzymaj się w biegu”. Kurs wprowadza we współczesne spojrzenie na chrześcijański model małżeństwa i rodziny. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą odnowić i pogłębić życie małżeńskie, odświeżyć swoją małżeńską relację i gotowi są przeżyć nową przygodę. W planach jest 7 spotkań. Spotkania będą odbywać się w piątki, od godz.18:30 przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu, parafia Św. Augustyna.  Początek 20 września. Więcej informacji w gablocie na plakacie. Informacje.

7. Zgodnie z zaleceniami liturgicznymi, mimo, że nie jesteśmy parafią rolniczą, chcemy w przyszłą niedzielę dziękować Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Serdecznie na to dziękczynienie zapraszamy.

8. Zapraszamy do zakupu i lektury najnowszej prasy katolickiej. Za darmo można zabrać propozycję medytacji na każdy dzień pod nazwą „Lectio divina”.