XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 25 niedziela zwykła.
Dzisiaj o godz. 16:00 z bazyliki św. Elżbiety wyruszy procesja z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty ulicami Wrocławia.
Nieszpory dziś o godz. 18:00.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w poniedziałek – wspomnienie św. o. Pio
– w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
– w sobotę – wspomnienie św. Wacława

3. Zapraszamy 28 września o godz. 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata 2019. Informacja szczegółowa w gablocie.

4. Spotkanie młodych Archidiecezji Wrocławskiej W górę serca – daj się odnaleźć odbędzie się 28 września na Ślęży. Program spotkania
i więcej informacji jest w gablocie i na stronie: https://www.mlodzimlodym.wroclaw.pl/2019/08/20/6908/

5. Fundacja Pax et Bonum zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Muzyki „Pax et bonum per musicam” w dniach 26-28. września, który odbędzie się po raz XVI. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.

6. Zapraszamy młodzież na  spotkanie oazowe w najbliższy piątek najpierw na Mszę Św. wieczorną, a następnie na spotkanie w domu katechetycznym przy kościele

7. Za tydzień podczas Mszy Św. o godz. 10:30 poświęcenie różańców dzieci z klas 3, które przygotowują się do I Komunii Św. Zachęcamy również pozostałe dzieci to przyniesienia swoich różańców do poświęcenia.

8. Przypominamy, że do końca września należy złożyć deklarację zgłaszającą dziecko do Komunii. Deklarację składają wszyscy rodzice, którzy chcą by ich dziecko przystąpiło do Komunii w parafii św. Bonifacego. Nie złożenie deklaracji w terminie, równoznaczne jest z decyzją rodziców, o tym że ich dziecko nie przystępuje w tym roku szkolnym do I Komunii w naszej parafii. Deklarację można pobrać w zakrystii lub kancelarii.

9. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie miało miejsce za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy Św.

10. Ks. Radosław zaprasza wszystkie dzieci, które są w klasach od 3 do 6 SP na Oazę Dzieci Bożych. Spotkania będą miały miejsce we wtorki między 17:30 a 19:30. Początek 1 października.

11. W dniu 19 października – sobota organizowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy i Sanktuarium Krwi Chrystusa. Koszt 50 zł. Zapisy w środy i piątki w zakrystii po wieczornej Mszy św.

12. W imieniu Caritas Archidiecezji Wrocławskiej zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do Klubowego Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowiańskiej 17 – od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 do 18:00. Szczegóły są na plakacie.

13. Zapraszamy do zakupu i lektury najnowszej prasy katolickiej. Za darmo można zabrać propozycję medytacji na każdy dzień pod nazwą „Lectio divina”.