29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich.
Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– w sobotę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
– w niedzielę – uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła

3. Przez cały październik zachęcamy wszystkich do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym o godz. 17:30.

4. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony w szczególny sposób pamięci naszych drogich zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone przy prasie i przy ołtarzu MB Częstochowskiej. Prosimy wypisać czytelnie na nich imiona zmarłych. Kartki można wrzucić na tacę lub do skrzynki z napisem  „Wypominki” przy ołtarzu MB Częstochowskiej. Msze Św. zbiorowe za zmarłych z wypominek będą odprawiane od 01.11. do 07.11. o godz. 18:30.

5. Przypominamy rodzicom dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. w parafii św. Bonifacego a są ochrzczone w innej parafii o obowiązkowym dostarczeniu świadectwa chrztu dziecka do końca października. Dzieci, które nie mieszkają na terenie naszej parafii do końca miesiąca muszą dostarczyć pozwolenie na przystąpienie do I Komunii od proboszcza miejsca zamieszkania.

6. We wtorek, 24 października, o godz. 18:30 w ciuchci odbędzie się prezentacja strojów komunijnych. Na tym spotkaniu rodzice dokonają wyboru strojów dla swoich dzieci. Przypominamy, że w naszej parafii obowiązuje zasada jednakowych strojów komunijnych, ta zasada jest niezmienna i nie podlega żadnej dyskusji. Obecność obowiązkowa.

7. Obowiązkowe spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania za tydzień, 29 października, o godz. 19:15 w ciuchci.

8. Jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i czytania.
W zakrystii można nabyć kalendarze wydane przez Kurię.